Zirkonyum Diş Kaplama

Dişlerin estetik açıdan güzel gülüşlere sahip olmadaki etkisi oldukça önemli bir yer tutar. Bunun yanı sıra dişlerin sağlamlığı, doku uyumluluğu ve doğal bir görünüme sahip olup işlevsel yönden gerekliliklerini yerine getirmesi de son derece önemlidir. İşte bu noktada estetik amaçlarla uygulanan zirkonyum diş kaplama son zamanlarda en çok kullanılan yöntemlerin başında geliyor. Bizler de kurumumuz içerisinde alanında uzman hekimlerimiz sayesinde sizlerin bu çalışmadan faydalanmanızı sağlayabiliyoruz. Beyaz bir görünüme sahip olan zirkonyum sayesinde metal görünümler yerine estetik görüntü kazandıracak bu malzemeleri kullanabiliyoruz. Bu sayede elde edeceğiniz eski gülüşlerinizle yaşam kalitenizin artmasını da mümkün kılıyoruz.

Bütçenize uygun fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Zirkonyum Diş Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Her alanda olduğu gibi diş sağlığı ve estetiği için gerçekleştirilen zirkonyum diş kaplama çalışmalarında da bu çalışmanın özelliklerine dair bilgileri sizlere vererek tedavi süreçlerini tamamlıyoruz. Bu noktada öncelikle zirkonyum yerine daha önce sıklıkla kullanılan metal ürünlerin zaman içerisinde sorunlar ortaya çıkardığı konusunda sizlere bilgi veriyoruz. Zirkonyum ile birlikte ön dişlerde yüksek oranda başarı elde edilirken bunların diş etlerine zarar vermediği noktasında da bilgilenmenizi sağlıyoruz. Tüm bu işlemlerin ardından hem estetik açıdan görünümüyle sizlerin bembeyaz dişlere sahip bırakacak hem de sağlık yönüyle dayanıklı ve parlak dişlere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Zirkonyum Diş Kaplama Nasıl Yapılır Ne Kadar Sürer?

Dişlerinin doğal görünümlerine geri dönmesini isteyen kişiler için tavsiye ettiğimiz zirkonyum diş kaplama çalışmalarında öncelikle uzman ekibimiz tarafından dişlerin ölçülerinin hassas bir şekilde alınmasını sağlıyoruz. Bu aşamadan sonra zirkonyum altyapıları yapıp üzerine porselenlerin eklenmesini gerçekleştiriyoruz. Kullanmış olduğumuz özel yapıştırıcılarla birlikte dişe kalıcı bir biçimde malzemenin yapışmasını sağlayarak son aşamada tıraşlama gerektiren bölgeleri düzenleyip tedaviyi sonlandırıyoruz. Uzman hekimlerimiz tedavinin tamamlanmasının ardından düzenli olarak kontrollerin yapılması için belirli günler verip kontrol süreçlerini tamamlıyor. Periyodik bakımlarına devam edildiğinde çok uzun sürelerde bile sorun çıkartmayan bu işlem sayesinde mutlu gülüşlerinizi tekrar kazanabiliyorsunuz. Herhangi bir ağrı ya da acıya sebep olmayan bu tedaviyi lokal anestezi altında oldukça rahat bir şekilde tamamlıyoruz.

English English Français Français Deutsch Deutsch Türkçe Türkçe